Вітаємо!     +38(093)675-54-44     Приєднуйся до нас!

Image Alt

Про Нас

about us About Us

Про Нас

Мережа шкіл іноземних мов Clever Land створена у жовтні 2011 року. Впродовж 7 років ми викладаємо 4 іноземні мови для сотень учнів. Наша цільова аудиторія - надзвичайно велика, адже ми займаємось з учнями від 3 років, а це: і малюки, і школярі, і студенти, і дорослі! Зважаючи на різні потреби наших учнів, ми складаємо окрему програму та знаходимо індивідуальний підхід до кожного (допомога у проходженні шкільної програми, акцент на розмовній мові чи вивченні вузькоспеціалізованої термінології) Заняття у школі Clever Land допомагають не лише вивчити мову для спілкування з іноземцями, а й роблять з учнів переможців різноманітних олімпіад і конкурсів.
Specifics Our Specifics

Особливості Школи

Школа Clever Land - це саме те, що вам потрібно, бо ми: - даємо змогу відвідати безкоштновне пробне заняття; - проводимо індивідуальні / парні / групові (до 6 осіб) заняття; - формуємо групи за рівнем знань, а не за віком; - підлаштуємось під Ваш графік; - безкоштовно забезпечуємо всіма необхідними навчальними матеріалами; - допомагаємо школярам з проходженням шкільної програми, що гарантує їм лише найкращі результати; - робимо акцент на розмовній мові; - навчимо читати іноземною мовою за 4 заняття; - використовуємо інтерактивні технології; - якісно та ефективно готуємо до ЗНО, вступних іспитів, TOEFL, IELTS; - допоможемо пройти співбесіду іноземною мовою; - створимо індивідуальну навчальну програму опираючись на потреби кожного студента.
Kindergarten Our Kindergarten

Міні Садок

Наша школа на Сихові має свій садочок для діток від 3 років. Заняття проводяться з понеділка по п'ятницю з 9.30 до 13.30. Наші кваліфіковані педагоги проводять з дітками різні розвиваючі заняття з елементами математики, логіки, читання, образотворчого мистецтва, розвитку мовлення та навіть англійської і польської мов! А найприємніше у всьому цьому - ціна. Вартість одного дня у міні-садочку - лише 100 грн (за всі 4 години)! Ви можете водити свою дитину не кожного дня, а, наприклад, двічі на тиждень, адже оплата здійснюється не за місяць, а за день навчання.
Age categories Our categories

Вікові категорії

- Діти - Студенти - Дорослі
learn Guaranteed Success

Послуги

Школа іноземних мов CleverLand пропонує курси англійської, іспанської та німецької мови.

Усі наші викладачі є професіоналами! У кожного з них не один рік досвіду за спиною.

Тут все просто - її багато. Також ми вчимось по аудіо та відео матеріалах.

Ми підлаштовуємось під кожного нашого учня та зможемо допомогти вам вивчити мову вузько під вашу спеціальність.

process How It Works?

Як це працює?

Правильний та найпростіший шлях вивчити мову, починаючи від будь-якого рівня складності.
a

Ідея - фікс

Крок 1. Вибираємо мову, яку хочемо вивчити.

a

Пробне заняття

Крок 2. Приходимо на перше, безкоштовне заняття в школі іноземних мов Cleverland.

a

Навчання

Крок 3. Проходимо курс навчання по вибраному напрямку.

a

Результат

Крок 4. Отримуємо задоволення від спілкування вивченою мовою!